Fredrik Isberg akvareller

Fredrik Isberg akvareller
Fredrik Isberg akvareller
Fredrik Isberg akvareller
Fredrik Isberg akvareller
Fredrik Isberg akvareller
Fredrik Isberg akvareller
Fredrik Isberg akvareller
Fredrik Isberg akvareller
Fredrik Isberg akvareller
Fredrik Isberg akvareller

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ISBERG, Fredrik (1846-1909): (4 st), Roslagstorg, Helge -Andsholmmen, Bondeskapalatset, Strömsborg och Wasabron, m onogramsignerad FI, akvarell, 10x15,5 cm

176947

2013-04-01