Fredrik Isberg akvareller

Fredrik Isberg akvareller
Fredrik Isberg akvareller
Fredrik Isberg akvareller
Fredrik Isberg akvareller
Fredrik Isberg akvareller
Fredrik Isberg akvareller
Fredrik Isberg akvareller
Fredrik Isberg akvareller
Fredrik Isberg akvareller
Fredrik Isberg akvareller

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ISBERG, Fredrik (1846-1909): (4 st) minne från Gustaf Adofs festen 1894, Gamla Operan, Spåkvinnan Arvidsonsgård vid Engelbrecksgatan, Gamla badhusen å Helgeandsholmen, monogramsignerad FI, akvarell, ca 10x15,5 cm vardera

176951

2013-04-01