Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SPEGEL, sengustaviansk stockholmsarbete, signerad JPH (Jacob Pettersson Helin), förgylld, 111x49 cm
Renoverad
176966
2013-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här