Spegel signerad

Spegel signerad
Spegel signerad
Spegel signerad
Spegel signerad

Klubbat för:

4 400 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

SPEGEL, sengustaviansk stockholmsarbete, signerad JPH (Jacob Pettersson Helin), förgylld, 111x49 cm

Kuntoraportti

Renoverad

176966

Päivämäärä:

2013-03-28