Spegel signerad
Klubbat för:
4 400 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
SPEGEL, sengustaviansk stockholmsarbete, signerad JPH (Jacob Pettersson Helin), förgylld, 111x49 cm
Kuntoraportti
Renoverad
176966
Päivämäärä:
2013-03-28