Pelle Svedlund oljemålning

Pelle Svedlund oljemålning
Pelle Svedlund oljemålning
Pelle Svedlund oljemålning
Pelle Svedlund oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEDLUND, Pelle (1865-1947): Borgruin, olja på duk, monogramsignerad PS, 30x24 cm

Färgbortfall

176968

2013-04-01