Emil Lindgren olja på duk
Closed
2013-04-01
176976
| Sold for | 3 200 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
LINDGREN Emil (1860-1940): Operasångerskan Alexandra Werner, signerad och daterad Emil Lindgren 1919, olja på duk, 95x65 cm
Obetydlig rispa