Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LINDGREN Emil (1860-1940): Operasångerskan Alexandra Werner, signerad och daterad Emil Lindgren 1919, olja på duk, 95x65 cm
Obetydlig rispa
176976
2013-04-01
Gör en kostnadsfri värdering här