Emil Lindgren olja på duk

Emil Lindgren olja på duk
Emil Lindgren olja på duk
Emil Lindgren olja på duk
Emil Lindgren olja på duk
Emil Lindgren olja på duk
Emil Lindgren olja på duk

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LINDGREN Emil (1860-1940): Operasångerskan Alexandra Werner, signerad och daterad Emil Lindgren 1919, olja på duk, 95x65 cm

Obetydlig rispa

176976

2013-04-01