Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SKRIVBORD, rokoko, Sverige, träskuren dekor av rocaille och akantus, bemålat, skivan av trä med målad marmorimitation, höjd 71, 105x62 cm
Slitage, skivan sannolikt 1800-tal
176977
2013-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här