P O Utvedt färgetsning

P O Utvedt färgetsning
P O Utvedt färgetsning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

ULTVEDT, Per Olof (född 1927): Komposition, signerad P. O Ultvedt, 4/25, färgetsning, 33x25 cm

176987

2013-04-01