Vas Alf Wallander

Vas Alf Wallander
Vas Alf Wallander
Vas Alf Wallander
Vas Alf Wallander
Vas Alf Wallander
Vas Alf Wallander
Vas Alf Wallander
Vas Alf Wallander

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VAS, Alf Wallander, flintgods, Rörstrand, jugend, reliefdekor av najader och fiskar, urangul glasyr, märkta Rörstrand, höjd 23,5 cm

Krackeleringar, smärre nagg och sprickor

177002

2013-03-29