Vaser i par Alf Wallander

Vaser i par Alf Wallander
Vaser i par Alf Wallander
Vaser i par Alf Wallander
Vaser i par Alf Wallander
Vaser i par Alf Wallander
Vaser i par Alf Wallander

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VASER, 1 par, flintgods, Alf Wallander, märkta Dessin Alf Wallander Rörstrand, jugend, höjd 30 cm

Krackelerngar, smärre nagg och sprickor

177005

2013-03-29