Lena Linderholm litografi

Lena Linderholm litografi
Lena Linderholm litografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LINDERHOLM, Lena A (född 1947): Blommor, signerad Lena A Linderholm 1019/1750, färglitografi, bladstorlek 76x58 cm

177017

2013-04-02