Väggarmaturer Hemi "Klot III"

Väggarmaturer Hemi
Väggarmaturer Hemi
Väggarmaturer Hemi
Väggarmaturer Hemi
Väggarmaturer Hemi
Väggarmaturer Hemi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

800 SEK

VÄGGARMATURER/ BORDSARMATURER, 2 st, 1970-tal, Hemi, "Klot III", vitlackerade, höjd 24 cm

Bruksslitage

177053

2013-03-28