Jacques Villon färglitografi
Valmis
2013-04-03
177061
| Korkein tarjous | 1 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
VILLON, Jacques (Frankrike, 1975-1963): Komposition, signerad Jacques Villon, färglitografi, 20x48 cm