Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROUAULT, Georges (1871-1958): Miserere pl. 44: Mon Doux Pays, Où Étes-Vous?, signerad och daterad i plåten, akvatint/torrnål, 42x59,4 cm, Litteratur: Chapon/Rouault 97
177065
2013-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här