Georges Roualt

Georges Roualt
Georges Roualt

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROUAULT, Georges (1871-1958): Miserere pl. 44: Mon Doux Pays, Où Étes-Vous?, signerad och daterad i plåten, akvatint/torrnål, 42x59,4 cm, Litteratur: Chapon/Rouault 97

177065

2013-04-02