Gunnar Norrman blyerts

Gunnar Norrman blyerts
Gunnar Norrman blyerts

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NORRMAN, Gunnar (1912-2005): Vinterdimma, signerad och daterad G. Norrman 1955, blyerts, 18x11 cm

177067

2013-04-02