Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKOVGAARD, Johan Thomas (Danmark, 1888-1977): Soluppgång, signerad och daterad Th. Skoggaard-61, olja på duk, 31x63 cm
177068
2013-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här