JT Skovgaard oljemålning

JT Skovgaard oljemålning
JT Skovgaard oljemålning
JT Skovgaard oljemålning
JT Skovgaard oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKOVGAARD, Johan Thomas (Danmark, 1888-1977): Soluppgång, signerad och daterad Th. Skoggaard-61, olja på duk, 31x63 cm

177068

2013-04-02