Ytterfoder Gunnar Wennerberg

Ytterfoder Gunnar Wennerberg
Ytterfoder Gunnar Wennerberg
Ytterfoder Gunnar Wennerberg
Ytterfoder Gunnar Wennerberg

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

YTTERKRUKA, flintgods, sgraffittoteknik, Gunnar Wennerberg, signerad Gustafsberg 1905 G Wennerberg, jugend, höjd 19 cm

Krackeleringar, sprickor, nagg

177072

2013-03-29