Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
YTTERKRUKA, flintgods, sgraffittoteknik, Gunnar Wennerberg, signerad Gustafsberg 1905 G Wennerberg, jugend, höjd 19 cm
Krackeleringar, sprickor, nagg
177072
2013-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här