Carl Höyrup olja

Carl Höyrup olja
Carl Höyrup olja
Carl Höyrup olja
Carl Höyrup olja

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HØYRUP, Carl (Danmark, 1893-1961): Betande får, signerad, olja på duk, 64x87 cm

177073

2013-04-03