Taklykta 1900-talets början mässing

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 800 SEK

TAKLYKTA, 1900-talets början, mässing, delvis genombruten dekor med olikfärgade glasinläggnignar, för ett ljus, avslutad i knopp, total höjd ca 72 cm

Bruksslitage

177076

2013-03-31