Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
YTTERFODER, flintgods, Alf Wallander, Rörstrand, jugend, signerad Rörstrand DESSIN ALF WALLANDER, höjd 19 cm
Krackeleringar, sprickor, nagg
177077
2013-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här