Ytterkruka Alf Wallander

Ytterkruka Alf Wallander
Ytterkruka Alf Wallander
Ytterkruka Alf Wallander
Ytterkruka Alf Wallander

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

YTTERFODER, flintgods, Alf Wallander, Rörstrand, jugend, signerad Rörstrand DESSIN ALF WALLANDER, höjd 19 cm

Krackeleringar, sprickor, nagg

177077

2013-03-29