Taburett 1800-tal Karl Johan
2013-04-03
177088
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TABURETT, 1800-tal, Karl Johan, mahognyfanér, stoppad sits klädd i grönrandig textil, dekorbeslag i förgylld metall i form av bland annat fleuroner, sitthöjd ca 40 cm
Skador, beslag saknas, sits med fläckar