Sigurd Möller oljemålning

Sigurd Möller oljemålning
Sigurd Möller oljemålning
Sigurd Möller oljemålning
Sigurd Möller oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÖLLER, Sigurd (1895-1984): "Ensam middagsgäst", signerad S.Möller med ded, olja på duk, 42x49 cm

Smärre färgbortfall

177091

2013-04-02