Stol Goa

Stol Goa
Stol Goa
Stol Goa
Stol Goa
Stol Goa
Stol Goa
Stol Goa
Stol Goa
Stol Goa
Stol Goa
Stol Goa
Stol Goa

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOL, 1900-talets första hälft, Goa, mörkbetsat trä, rik ornamenterad delvis genombruten dekor, lösa lister medföljer

Slitage, skador, dekorelement saknas

177094

2013-04-03