Ramar 1 par

Ramar 1 par
Ramar 1 par
Ramar 1 par
Ramar 1 par

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAMAR, 1 par, förgyllda, yttermått 75x53, innermått 38x58,5 cm, 2 oljemålningar medföljer

Skador

177095

2013-04-02