Brasstöd 1800-tal gjutjärn
2013-03-29
177106
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BRASSTÖD, 1800-tal, gjutjärn, rikt ornamenterad delvis genombruten dekor, tredelad samt med två dekordelar som medföljer, längd ca 100 cm
Ej monterad, slitage