Ishink Jens Quistgaard

Ishink Jens Quistgaard
Ishink Jens Quistgaard
Ishink Jens Quistgaard
Ishink Jens Quistgaard
Ishink Jens Quistgaard
Ishink Jens Quistgaard
Ishink Jens Quistgaard
Ishink Jens Quistgaard

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ISHINK, teak, brännstämplad JHQ (Jens Quistgaard) Dansk design Denmark 811, höjd 49 cm

Bruksslitage

177109

2013-03-30