Vas Algot Eriksson

Vas Algot Eriksson
Vas Algot Eriksson
Vas Algot Eriksson
Vas Algot Eriksson

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS, keramik, Algot Eriksson, signerad och daterad AE 1934, glaserad dekor med koraller och runt halsen fladdermöss, höjd 35 cm

Lagad mynning och fot, skador

177120

2013-03-29