Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VAS, keramik, Algot Eriksson, signerad och daterad AE 1934, glaserad dekor med koraller och runt halsen fladdermöss, höjd 35 cm
Lagad mynning och fot, skador
177120
2013-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här