Rådjur i skogsglänta oljemålning

Klubbat för:

32 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Rådjur i skogsglänta, signerad och daterad F Poulinger? 1876, olja på duk, 110x80 cm
PROVENIENS: Häringe Slott

177121

2013-03-30