Fällbord Lars E. Lindell 1820

Fällbord Lars E. Lindell 1820
Fällbord Lars E. Lindell 1820
Fällbord Lars E. Lindell 1820
Fällbord Lars E. Lindell 1820
Fällbord Lars E. Lindell 1820
Fällbord Lars E. Lindell 1820
Fällbord Lars E. Lindell 1820
Fällbord Lars E. Lindell 1820

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÄLLBORD, Lars E. Lindell 1820 (Lars Eric Lindell, mästare i Köping 1818-43), Mälardalen, etikettmärkt, fanerat med alrot, tredelad pelarfot i bemålat trä, höjd 76, 89x89 cm

Slitage

177126

2013-04-03