F Lendik oljemålning

F Lendik oljemålning
F Lendik oljemålning
F Lendik oljemålning
F Lendik oljemålning
F Lendik oljemålning
F Lendik oljemålning

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LENDIK, F (1800-tal): Interiör med musicerande sällskap, signerad F Lendik, olja på duk, 58x79 cm
PROVENIENS: Häringe Slott

Färgbortfall

177133

2013-03-30