Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
THELANDER, P G (född 1936): "Vie d´un Pinguin", etsning med handkolorering i tempera, 1996, signerad och numrerad P. G. Thelander 60/100, I. 66x49 cm
177134
2013-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här