Kista 1700-tal eller äldre

Kista 1700-tal eller äldre
Kista 1700-tal eller äldre
Kista 1700-tal eller äldre
Kista 1700-tal eller äldre
Kista 1700-tal eller äldre
Kista 1700-tal eller äldre
Kista 1700-tal eller äldre
Kista 1700-tal eller äldre
Kista 1700-tal eller äldre
Kista 1700-tal eller äldre
Kista 1700-tal eller äldre
Kista 1700-tal eller äldre
Kista 1700-tal eller äldre
Kista 1700-tal eller äldre

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KISTA, 1700-tal eller äldre, ek, vridna handtag i gjutjärn, höjd 59, 94x50 cm, nyckel finns

Lock med komplettering, slitage, skador

177135

2013-04-03