Edvin Söderström oljemålning

Edvin Söderström oljemålning
Edvin Söderström oljemålning
Edvin Söderström oljemålning
Edvin Söderström oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÖDERSTRÖM, Edvin (född 1905): Orrspel, signerad E Söderström, olja på duk, 60x73 cm
PROVENIENS: Häringe Slott

177139

2013-03-30