Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, 1 par, ny-louis XV, bronserade, skuren dekor med motiv av bland annat frukter, stoppade sitsar
Lagningar, slitage
177141
2013-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här