Stol 1700-tal
2013-04-04
177146
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOL, 1700-tal, senbarock, kopplade ben med h-kors, stoppad sits klädd i petite point
Slitage