Stol 1700-tal

Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOL, 1700-tal, senbarock, kopplade ben med h-kors, stoppad sits klädd i petite point

Slitage

177146

2013-04-04