Piedestal marmor sannolikt 1800-tal

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

PIEDESTAL, sannolikt 1800-tal, marmor, tredelad, reliefdekor, höjd höjd 113 46x46 cm

Nagg, smärre skador vid bas

177161

2013-04-04