Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HOUGAARD, Henning (1922-1995): Ekorre i vintergran, signerad Henning Hougaard, olja på duk, 62x50 cm
PROVENIENS: Häringe Slott
177162
2013-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här