Henning Hougaard olja

Henning Hougaard olja
Henning Hougaard olja
Henning Hougaard olja
Henning Hougaard olja

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HOUGAARD, Henning (1922-1995): Ekorre i vintergran, signerad Henning Hougaard, olja på duk, 62x50 cm
PROVENIENS: Häringe Slott

177162

2013-03-30