Skål vas Rörstrand

Skål vas Rörstrand
Skål vas Rörstrand
Skål vas Rörstrand
Skål vas Rörstrand
Skål vas Rörstrand
Skål vas Rörstrand

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL, VAS, keramik, Rörstrand, hödj 10-22,5 cm

Skador, lagningar

177177

2013-03-29