Stol 1700-tal barock

Stol 1700-tal barock
Stol 1700-tal barock
Stol 1700-tal barock
Stol 1700-tal barock
Stol 1700-tal barock
Stol 1700-tal barock
Stol 1700-tal barock
Stol 1700-tal barock
Stol 1700-tal barock
Stol 1700-tal barock

Klubbat för:

650 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

STOL, 1700-tal, barock, snidad delvis genombruten dekor, stoppad sits samt ryggbricka klädd i bland annat gyllenläder fäst med pärlspik

Zustandsbeschreibung

Slitage, maskstungen, sprickor, kompletteringar

177179

2013-04-04