Stol 1700-tal barock
Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
STOL, 1700-tal, barock, snidad delvis genombruten dekor, stoppad sits samt ryggbricka klädd i bland annat gyllenläder fäst med pärlspik
Zustandsbeschreibung
Slitage, maskstungen, sprickor, kompletteringar
177179
2013-04-04