Louis Nilson oljemålning

Louis Nilson oljemålning
Louis Nilson oljemålning
Louis Nilson oljemålning
Louis Nilson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NILSON, Louis (1870-1963): Kustbild, signerad och daterad Louis Nilson -24, olja på duk, 52x65 cm

Ramskador

177181

2013-04-03