Skärpspänne

Skärpspänne
Skärpspänne

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÄRPSPÄNNE, förgylld metall, dekor med 3 rosaröda stenar, 1800-talets andra hälft

177194

2013-03-29