Katarina Fontaine oljemålning

Katarina Fontaine oljemålning
Katarina Fontaine oljemålning
Katarina Fontaine oljemålning
Katarina Fontaine oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FONTAINE, Katarina (född 1897-): Landskap med träd, signerad K Fontaine, olja på duk, 44x64 cm

177199

2013-04-03