Hans Grabner oljemålning
2013-04-04
177208
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GRABNER, Hans (1900-tal): Landskap, signerad Hans Grabner Wien, olja på duk, 60x91 cm