Vas Stålhane

Vas Stålhane
Vas Stålhane
Vas Stålhane
Vas Stålhane
Vas Stålhane
Vas Stålhane

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, keramik, signerad Carl Harry Stålhane, Rörstrand Ateljé, Sweden, brun glasyr, höjd 11 cm

Mynningen med nagg

177221

2013-03-29