L-G Lundberg oljemålning

L-G Lundberg oljemålning
L-G Lundberg oljemålning
L-G Lundberg oljemålning
L-G Lundberg oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LUNDBERG, L-G (född 1938): " Randigt", signerad och daterad L G Lundberg 1994, olja på pannå, 16x21 cm

177245

2013-04-03