Pierre Alechinsky färglitografi

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALECHINSKY, Pierre (född 1927): " Dotremont dans son village", signerad och daterad Alechinsky 981, numrerad 47/99, färglitografi, 88x62 cm

177247

2013-04-03