Horst Antes färglitografi

Horst Antes färglitografi
Horst Antes färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANTES, Horst (Tyskland, född 1936): "Surrealistisk komposition", signerad Antes, numrerad 6/75, färglitografi, 77x66 cm

En liten fläck vid verkets nedre del

177248

2013-04-03