Vas Vicke Lindstrand

Vas Vicke Lindstrand
Vas Vicke Lindstrand
Vas Vicke Lindstrand
Vas Vicke Lindstrand

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, glas, Vicke Lindstrand, Kosta, graverad dekor av flamingos, signerad LG 5652, höjd 26 cm, diameter 26,5 cm

Foten med nagg

177254

2013-03-31