Klubbat för:
19 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SCHOLANDER, Fredrik Wilhelm (1816-1881): Kunglig festmåltid, signerad och daterad F Scholander 1877, akvarell, 90x112 cm
Proveniens: Häringe slott, Södermanland
177262
2013-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här