Fredrik Wilhelm Scholander akvarell

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SCHOLANDER, Fredrik Wilhelm (1816-1881): Kunglig festmåltid, signerad och daterad F Scholander 1877, akvarell, 90x112 cm
Proveniens: Häringe slott, Södermanland

177262

2013-03-30