Väggfält olja på duk

Väggfält olja på duk
Väggfält olja på duk
Väggfält olja på duk
Väggfält olja på duk
Väggfält olja på duk
Väggfält olja på duk

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VÄGGFÄLT, 1700-tal, figurscen, olja på duk, 207x115 cm
Proveniens: Häringe slott, Södermanland

Skador, retuscher, sannolikt brandskadad

177264

2013-03-30